Contact

Bestuur

Bestuur
Wil je iets vragen aan / vertellen tegen het hele bestuur, stuur dan naar het bestuur e-mailadres!
bestuur@govoc.be

Theo Ramaekers

Secretaris
(contacteer voor jeugd)
theo@govoc.be

Mie Borkelmans

Penningmeester
mie@govoc.be

Rik Vankevelaer

Voorzitter
rik@govoc.be

Peter Roijakkers

Bestuurslid
peter@govoc.be

Leo Boumans

Bestuurslid
leo@govoc.be

Johan Gilissen

bestuurslid
johan@govoc.be

Wim Ramakers

Bestuurslid
(contacteer voor website)
wim@govoc.be

Recent gespeelde wedstrijden




Activiteiten

Komende wedstrijden